Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στο Δημαρχείο Μυκόνου πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 12.30 η τελετή ορκωμοσίας της Νέας Δημοτικής Αρχής ...
Δείτε το πρόγραμμα Εορταστικών Εκδηλώσεων 2010-2011
Ο Δήμος Μυκόνου, η ΚΔΕΠΑΜ και όλοι οι συνεργαζόμενοι φορείς σας εύχονταικαλές γιορτές και καλή διασκέδαση.