Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και βοηθώντας την ομάδα μας να καταλάβει ποια τμήματα του ιστότοπου μας θεωρείτε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στα πλαίσια των εκδηλώσεων"Μύκονος Πολιτιστικό Καλοκαίρι, Νύχτες Ονείρων 2009"η Κοινωφελής Δημοτική επιχείρηση Πολιστικής Ανάπτυξη Μυκόνουδιοργάνωσε ...
Το ξύπνημα του Αρμενιστή Φάρου
Τα εγκαίνια της 15ήμερης Έκθεσης για την ιστορία του Φάρου Αρμενιστή έγιναν χθες, Σάββατο 11 Ιουλίου ...
Έτσι εμείς γλεντάμε
Tα πανηγύρια της νησιωτικής Ελλάδας παρουσίασαν τα Χορευτικά Τμήματα Μυκόνου, στο κατάμεστο από κόσμο, θεατράκι της ...