3 βαθμούς πήρε ο Α.Ο.Μ.

Μπροστά σε περίπου 500 φιλάθλους η Μύκονος πήρε τους πρώτους βαθμούς της ύστερα από την νίκη της με 2-1 στο 48ο λεπτό επί της Αθηναϊδας. Το σκορ άνοιξε η Μύκονος με τον Κουρκουμέλη και λίγα λεπτά αργότερα η Αθηναϊδα ισοφάρισε σε 1-1. Η Μύκονος όμως απάντησε και βρέθηκε να είναι μπροστά με 2-1 στο Α΄ημίχρονο.

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής
Τα Σούρμενα στην πρώτη τους εμφάνιση φέτος δεν μπόρεσαν να δείξουν κάτι αξιόλογο με αποτέλεσμα να ηττηθούν μέσα στην έδρα τους από τους φιλόδοξους φέτος Αγίους Αναργύρους.Στην Τερψιθέα η τοπική ομάδα επικράτησε με 2-1 του Αίαντα Τάυρου,ενώ στο Ρούφ ο Π.Α.Ο. συνέτριψε την Χίο με το βαρύ 5-0.Η άλλη ομάδα της Χίου,ο Κανάρης έμεινε στο 0-0 με τον Πανναξιακό.Ο πάλαι ποτέ φονέυς των γιγάντως έδειξε τα δόντια του και φιλοδώρησε τον Αιγέα Πλωμαρίου με 5 γκολ.Τέλος η Αγία Παρασκεύη επικράτησε με 3-1 των Λόρδων.Ρεπό είχε η Νέα Ιωνία.

Ρεπό η Ν. Ιωνία

Ομάδα Βαθ Υ-Κ Αγία Παρασκευή 6 7-1 ΠΑΟ Ρουφ 6 7-1 Φωστήρας 6 6-0 Αγιοι Ανάργυροι 6 4-2 Νέα Ιωνία * 3 2-0 Αθηναϊκός 3 4-4 Τερψιθέα 3 2-2 Α.Ο. Μύκονος 3 2-2 Α.Π.Ο. Χίος 3 1-5 Πανναξιακός 1 0-1 Κανάρης 1 0-2 Σούρμενα * 0 2-3 Αιας Ταύρου 0 2-4 Αθηναϊδα 0 1-6 Αιγέας 0 1-8